KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8157535
nr 815 7535
Mia Jarnsjö
(f. 1947), Sverige
Akvarell, Mia Jarnsjö (f. 1947), signerad-86, motivets mått: 19x26
Mia Jarnsjö, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 mars 2013
kl 19:04:15
21/3 17:50:09
23/3 12:18:00
150 kr